O mne

Hlavicka stránky

Som iba človek ako všetci ostatní. Volám sa Marcel, žijem na Zemi čosi viac ako 50 rokov a každý deň vidím okolo seba niečo zaujímavé. Ako každý, mám rád veľa vecí, ktoré vidím, ktorých sa môžem dotýkať, cítiť, zažívať, …

Každý človek dostáva počas dňa nápady (moje aj v BLOGu) a okrem iných nápadov, mám jeden, o ktorom si myslím, že môže obohatiť môj život. Dúfam, že nielen môj, ale aj život ostatných, ktorí sa zaujímajú o náš každodenný príbeh. Ten nápad bol:

PODPORIŤ MYSLENIE O ŽIVOTNOM PROSTREDÍ V KTOROM ŽIJEME, A POMôCŤ ZDIEĽAŤ NÁPADY, KTORÉ MÔŽE ROBIŤ KAŽDÝ, ABY SME UDRŽALI ZEM PRIATEĽSKÚ PRE ROD HOMO SAPIENS ČO NAJDLHŠIE …

Premýšľanie prečo, urobiť niečo (Urob si sám) alebo dokonca urobiť ešte niečo viac (Linky) aby sme udržali Zem miestom kde sa nám páči žiť, môže ľudí urobiť šťastnejšími a spokojnejšími – a to je to, prečo chcem zdieľať moje myšlienky o životnom prostredí .

Čo je tiež dôležité je vedieť význam pojmov (GLOSÁR), aby sme pochopili, ako veci fungujú, pretože bez toho, aby sme vedeli základné vzťahy, je dosť ťažké aspoň čiastočne vidieť, ako sa vytvárajú zložitejšie veci. A náš život je niekedy dosť komplikovaný, však?

Akýkoľvek komentár – klady aj zápory – neváhajte poslať e-mailom na adresu: mail@envirotips.sk